Strona główna Filmy Najpopularniejsze Pomoc

Ostatnia aktualizacja filmów: 14.11.2018, dodano 1 filmy.

Pomoc i informacje techniczne

Anonimowość

Korzystanie z serwisu FilmyErotyczneHD.pl jest całkowicie anonimowe. Jedynymi danymi koniecznymi do uzyskania dostępu jest kod otrzymywany poprzez wiadomość SMS. W obrębie serwisu nie przechowujemy informacji o numerach telefonów użytkowników. Na rachunku telefonicznym będzie widniała pozycja Premium SMS, bez wyszczególnienia nazwy serwisu.

Prywatność

Aplikacja serwisu FilmyErotyczneHD.pl gromadzi tylko niezbędne dane o użytkowniku. W celu zapewnienia bezpieczeństwa korzystania z kodów jednorazowych logowany jest adres IP użytkownika. W celu przechowywania danych tymczasowych wykorzystywane są pliki cookies na komputerze użytkownika.

Kody jednorazowe

Dostęp do serwisu jest jednorazowy. Użytkownik otrzymuje możliwość korzystania z filmów erotycznych przez określony czas. Serwis nie ma charakteru abonamentowego. Płacisz tylko raz.

Informacje techniczne

Filmy HD w dużej rozdzielczości wymagają odpowiedniej mocy obliczeniowej komputera. Zaleca się, aby filmy były odtwarzane na komputerze co najmniej klasy Pentium 4/Athlon XP wyposażonym w co najmniej 512 MB pamięci RAM oraz pamięć graficzną min. 128 MB.

Do podglądu filmów w niższej jakości wymagany jest Adobe Flash Player (wskazana wersja co najmniej 11).